Zmień swój rower – malowanie rowerów

Rower – ten środek komunikacji gwarantuje wielką frajdę z jego korzystania, stwarza, że dbamy o własną kondycję fizyczną i zdrowie a poza dbamy o naturalne środowisko, postawa proekologiczna. O czym mowa? Ze stuprocentową pewnością mam tu na myśli rower. Jest to bardzo sprawny i szybki środek komunikacyjny w szczególności w miastach oprócz tego tani w eksploatacji. Tani – okey niemniej jednak dlaczego szybki i sprawny? przecież to rower on jest bardzo wolny o ile porównamy go z innymi środkami komunikacyjnymi to pozostaje daleko z tyłu pod kątem prędkości jaką rozwija. Te argumenty to oczywiście prawda niemniej jednak popatrzmy na rower z innej perspektywy. Mamy miasto, godziny szczytu, korki na ulicach, kierowcy którzy wpadają w szał, komunikacja miejska ma spore opóźnienia, tłok, zaduch. Taka sytuacja jest znana większości z nas. Spotykamy się z nią niemal dzień w dzień. Można to natomiast bardzo łatwo wyedytować. Wystarcz wziąć nasz rower i ruszyć nim do pracy, szkoły na spotkanie z przyjaciółką i tym podobne. Wtedy nie czekamy w korku, nie martwimy się czy autobus zdąży na czas. Wszystko uzależniony jest od nas samych, od tego w jaki sposób szybko będziemy chcieli dotrzeć i od tego jaką będziemy mieli kondycję. Wyżej wymieniony argument jest jednym z powodów dla którego stale powiększająca się ilość ludzi sięga po rower i traktuje go jako środek komunikacji.

Jeżeli masz ochotę przemalować swój ulubiony jednoślad a nie wiesz jak zostaw to nam. Proponujemy ładne malowanie rowerów i wsparcie w takim przedsięwzięciu.

Dostarcz swój rower i wybierz kolor a resztę zostaw nam – malowanie rowerów. Przygotujemy go do malowania czyli rozłożymy rower a potem poskładamy go do kupy. Robiąc to Twój rower będzie sprawdzony przez mechanika. Ustawimy go i przesmarujemy byś miał radość z odrestaurowanego roweru.